Консерва Клуб 4 лапы “Рагу з соковитою телятиною”

Консервований корм преміум класу для дорослих котів “КЛУБ 4 ЛАПИ” рагу з соковитою телятиною.

Производители

9.00 грн.

Нет в наличии

Описание

Корм ТМ “КЛУБ 4 ЛАПИ” це оптимально збалансований раціон для тварин за основними життєво важливими показниками для організму тварини(білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінерали, клітковина). Наш корм виготовлено на високотехнологічному українському заводі “Кормотех” з високоякісної сировини і містить необхідні для повноцінного розвитку тварини вітаміни і мікроелементи (К, В1, В2, В5, В6, В12, РР, біотин, фолієву кислоту, холінхлорид, калій, залізо, марганець, таурин), комплекс омега-3 і омега-6 поліненасичених жирних кислот, який забезпечує Вашому вихованцю здорову шкіру і блискучу шерсть. Не містить барвників.
Клубний ветеринар постійно проводить тестування нашої продукції, результати тестування підтверджують високу якість корму “КЛУБ 4 ЛАПИ”.
Унікальні рецептури були розробленні під керівництвом американських і польських спеціалістів, за участю ветеринарів. Високу якість продукції було підтверджено незалежними тестуваннями, проведеними в голландському інституті “Kennel De Morgenstond”(Кеннел Де Моргенстонд) і університеті Євросоюзу. Корм протестований і схвалений Європейським університетом(м. Вроцлав) і Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів і кормових добавок(ДНДКІ) в Україні. В 2007 році завод “Кормотех” успішно пройшов сертифікацію “на безпечність харчових продуктів” по системі ISO 22000. Продукти ТМ “КЛУБ 4 ЛАПИ” представлені на ринках України, Молдови, Білорусії, Росії, Азербайджану, Казахстану і Угорщини.

Поживні речовини:
білок – 8,5 %, жир – 5,0 %, зола – 2,5 %, клітковина – 0,3 %, вологість – 82%, вітамін D3 -200 МО/кг, вітамін Е – 16 мг/кг, кальцій – 0,35%, фосфор – 0,3%. Містить вітаміни А, В1, В5, Вс.

Енергетична цінність:
77,5 ккал/100 г

Детали

Производители

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Консерва Клуб 4 лапы “Рагу з соковитою телятиною””

Ваш адрес email не будет опубликован.