Клуб 4 лапы Sensitive Чувствительное пищеварение

Клуб 4 лапы Sensitive Чувствительное пищеварение – сухий корм преміум класу “КЛУБ 4 ЛАПИ” ПЛЮС, SENSETIVE, для котів з чутливим травленням.

Данный корм снят с производства. Представляем Новый Клуб 4 Лапы ПРЕМИУМ для котов с ЧУВСТВИТЕЛЬНЫМ ПИЩЕВАРЕНИЕМ(переход по ссылке)

Производители

Упаковка

,

260.00 грн.860.00 грн.

Очистить

Описание

Спеціалісти компанії «Кормотех» в співробітництві з іноземними консультантами виготовили се¬рію кормів «КЛУБ 4 ЛАПИ» ПЛЮС, які поєднують в собі оптимальне харчування з профілактични¬ми властивостями. Серія кормів протестована під контролем клубного ветеринара і отримала оцінку «відмінно»! Лінійка профілактичних кормів схвалена Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів і кормових добавок України (ДНДКІ) і інститутом ве¬теринарної медицини.

ПРОДУКТИ З ПРОФІЛАКТИЧНОЇ СЕРІЇ МІСТЯТЬ НАСТУПНІ ВАЖЛИВІ КОМПОНЕНТИ:
– Комплекс омега-3 і омега-6 поліненасичених жирних кислот. Комплекс, який запобігає розвитку і сприяє лікуванню алергічних реакцій, а також забезпечує котам здорову шкіру і блискучу шерсть.
– Таурин. Вміст даної амінокислоти забезпечує коту гостроту зору і здорове серце. Таурин – це єдина амінокислота, яку організм кішки не може самостійно синтезувати і тому повинна поступати разом з кормом. Таурин забезпечує гостроту зору шляхом підтримки сітчатки ока. Таурин підтримує серцеву функцію, позитивно впливаючи на серцевий м’яз.
– Спеціальний вітамінно-мінеральний комплекс. В поєднанні з полі ненасиченими жирними кислотами зміцнюють імунну систему, збільшуючи резистентність організму до різноманітних захворювань і негативного впливу зовнішнього середовища.
– Безпечне травлення гарантує спеціально створена формула, яка містить в своєму складі протеїни з високим рівнем засвоювання і легкотравний рис.
– Баланс мікрофлори кишечника забезпечують маннанолігосахариди в поєднанні з буряковою клітковиною.
– Профілактика сечокам’яного захворювання. За рахунок правильного співвідношення кальцію, магнію і фосфору корм має профілактичну дію. Оптимальний вміст магнію запобігає випадінню кристалів амонієво-магнієвих солей і запобігає тим самим утворення струвітів.
Продукція профілактичної лінійки не містить протеїну пшениці. Дане харчування дозволяє уникнути розвитку деяких захворювань у тварин. Профілактичний корм «КЛУБ 4 ЛАПИ» ПЛЮС використовується як основне щоденне харчування для тварин.

Поживні речовини:
білок – 32 %, жир – 21 %, клітковина – 4 %, зола – 7 %, вітамін А – 12 000 МО/кг, вітамін D3 – 1200 МО/кг, вітамін Е – 400 мг/кг, таурин – 1000 мг/кг, кальцій – 1 %, фосфор – 0,8 %, магній – 0,065 %, цинк – 250 мг/кг

Енергетична цінність:
385 ккал / 100 г

Детали

Производители

Упаковка

,

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Клуб 4 лапы Sensitive Чувствительное пищеварение”

Ваш адрес email не будет опубликован.