Клуб 4 лапы Мясное филе 300 г

Сухий корм преміум класу для дорослих котів “КЛУБ 4 ЛАПИ” м’ясне філе.

Производители

47.00 грн.

Описание

Корм ТМ “КЛУБ 4 ЛАПИ” це оптимально збалансований раціон для тварин за основними життєво важливими показниками для організму тварини(білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінерали, клітковина). Наш корм виготовлено на високотехнологічному українському заводі “Кормотех” з високоякісної сировини і містить необхідні для повноцінного розвитку тварини вітаміни і мікроелементи (К, В1, В2, В5, В6, В12, РР, біотин, фолієву кислоту, холінхлорид, калій, залізо, марганець, таурин), комплекс омега-3 і омега-6 поліненасичених жирних кислот, який забезпечує Вашому вихованцю здорову шкіру і блискучу шерсть. Не містить барвників.
Клубний ветеринар постійно проводить тестування нашої продукції, результати тестування підтверджують високу якість корму “КЛУБ 4 ЛАПИ”.
Унікальні рецептури були розробленні під керівництвом американських і польських спеціалістів, за участю ветеринарів. Високу якість продукції було підтверджено незалежними тестуваннями, проведеними в голландському інституті “Kennel De Morgenstond”(Кеннел Де Моргенстонд) і університеті Євросоюзу. Корм протестований і схвалений Європейським університетом(м. Вроцлав) і Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів і кормових добавок(ДНДКІ) в Україні. В 2007 році завод “Кормотех” успішно пройшов сертифікацію “на безпечність харчових продуктів” по системі ISO 22000. Продукти ТМ “КЛУБ 4 ЛАПИ” представлені на ринках України, Молдови, Білорусії, Росії, Азербайджану, Казахстану і Угорщини.

Поживні речовини:
білок – 32%, жир – 15%, зола –7%, клітковина – 2%, кальцій – 1%, фос¬фор – 0,8%, магній – 0,09%, цинк – 130 мг/кг, мідь – 15 мг/кг, вітамін А – 12 000 МО/кг, вітамін D3 – 1200 МО/кг, вітамін Е – 400 мг/кг, тау¬рин – 1000 мг/кг.

Енергетична цінність:
362 ккал/100 г

Детали

Производители

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Клуб 4 лапы Мясное филе 300 г”

Ваш адрес email не будет опубликован.