Про нас

Вітаємо вас у нашому комфортному та працелюбному зоомагазині!
Ми працюємо для тих, хто піклується про своїх Улюбленців.
Хочемо, щоб ті, кого Ви приручили, жили довго та щасливо.
Любимо тварин, тому постійно вдосконалюємося.
Завжди рівняємось на найкращих. Будь то ціни, асортименти, наявність, доставка, грамотні консультації
Ціную Ваш час, тому намагаємося все робити для того, щоб Ви отримували свої замовлення в найкоротші терміни.

Сьогодні купити зоотовари через Інтернет-магазин «АКВАманія» у Кременчуку не складніше, ніж просто вирушивши у звичайний магазин. Понад те, це набагато зручніше, оскільки тут немає черг, а характеристики будь-якого товару викладені на загальний огляд. Крім того, набагато приємніше вибирати необхідне прямо з дому чи офісу у спокійній обстановці, ніж вирушати на інший кінець міста у потрібний магазин.

Ми надаємо:

– Безкоштовну доставку по Кременчуку (до під’їзду будинку, а також до перевізника, якщо Ви живете в іншому місті).
– Ноу-хау нашого Інтернет-зоомагазину! Корма на Вагу для кішок, собак та риб. Дивіться у відповідних розділах.
– Консультації для клієнтів безкоштовні.
– Товари, яких поки що у нас не було. Якщо Ви годуєте собаку кормом, якого немає у нашому магазині – зателефонуйте нам. Ми постараємося запропонувати Вам найкращу ціну, безкоштовну доставку та завжди триматимемо її для Вас у своєму асортименті.
– Комфортний перехід із іншого зоомагазину. Якщо якийсь зоомагазин надає Вам знижку або відпускає товари за спеціальною для Вас ціною – повідомте нам і ми постараємося зробити Ваші покупки вигіднішими та зручнішими!
– Можливість самому «помацати» товар, вибрати забарвлення і просто зарядитися позитивом Ви можете в точках Самовивозу на вул.Республіканська, 79 м. Кременчук, Полтавська область в роздрібному зоомагазині «АКВАманія», або у нашому новому магазині “АКВАманія” на вул. Троїцькій, 37а.

Ми намагаємось докладати максимум зусиль, щоб надати нашим покупцям найкращі ціни на весь представлений асортимент товарів для тварин.
Ми впевнені в якості пропонованих товарів, адже від цього залежить не тільки наша репутація, а й здоров’я Ваших вихованців. Всі товари в зоомагазині мають необхідні сертифікати, зберігаються на нашому складі в умовах, рекомендованих виробниками. Всі товари поставляються нам офіційними представниками виробників, або найбільшими оптовими компаніями країни.
Для нас немає більш важливого критерію якості нашої роботи, ніж Ваша думка про неї. Похвалити нас, покритикувати, поставити запитання чи порадити щось змінити Ви можете у розділі Відгуки.

Гарантійні умови

Клієнт отримує повну інформацію про товар, що купується. Менеджер Інтернет-зоомагазину зобов’язаний повідомити на вимогу клієнта термін зберігання або період гарантійної експлуатації, якщо такі є. У разі отримання клієнтом товару неналежної якості продавець зобов’язується замінити товар або повернути кошти клієнта.
Якщо у Вас є якісь сумніви щодо товару, що купується – Ви можете попросити нас сфотографувати саме Ваше замовлення перед відправкою. Ця послуга безкоштовна, але вона може тривати 1-2 дні.

Бажаємо Вам хороших покупок та щасливих вихованців!

Наші тварини

 

 

 

 

 

 

Зроби клік на фото для просмотра галереї